Dům a zahrada

ZAHRADNÍ SOCHY


Dlouhodobě zavedená firma zabývající se výrobou, prodejem a montáží balustrád Vám nabízí sochy nejrůznějších tvarů a velikostí.Vyrábíme sochy ve dvou základních barvách ( bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru.

ZAHRADNÍ FONTÁNY A KAŠNY


Naše výrobky mají specifické uplatnění v exteriérech a interiérech, nahrazují nebo doplňují přírodní kámen, ale jsou cenově mnohem dostupnější jako stavební, zahradní, bytové i dekorativní doplňky.Těšíme se na naši obchodní spolupráci!

ZAHRADNÍ NÁBYTEK Z MRAMORU


Zahradní nábytek, zahradní stoly, zahradní dekorace, zahradní sochy, zahradní vázy, zahradní lampy, zahradní fontány a kašny, schody a schodiště na zahradu, sochy zvířat, truhlíky a květináče, zahradní sloupy, zahradní ploty, zahradní balustrády. Vše pro zahradu a mnohem více!

ZAHRADNÍ DEKORACE PRO KAŽDOU ZAHRADU


Všechny výrobky jsou z certifikovaného mrazuvzdorného mramoru a umělého betonu. Základní provedení je v bílé a pískové barvě. Další varianty podle dohody.

ZAHRADNÍ DOPLŇKY


Nejkrásnější zahradní doplňky pro Vaši zahradu. Vyberte si ze široké škály našich výrobků.

ZAHRADNÍ DEKORACE - SOCHY...


Dlouhodobě zavedená firma která se zabývá výrobou, prodejem a montáží balustrád Vám nabízí sochy nejrůznějších tvarů a velikostí. Vyrábíme sochy ve dvou základních barvách (bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru. Nabízíme sochy, sochy zvířat, sochy bílé, sochy z pískovce (imitace).

ZAHRADNÍ DEKORACE


Najdete zde nové nápady a inspirace za skvělé ceny. Naše kvalitní výrobky jsou od přímého tuzemského výrobce. Nabízíme vkusné doplňky ze ztuženého mramoru. Stálobarevný a mrazuvzdorný materiál.
Hračky.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one