Balustrády Praha


Naše firma působí na trhu již řadu let. Najdete u nás vše pro zahradu, ale vyrábíme i doplňky do interiéru. Jsme přímo výrobci, zboží lze koupit přes e-shop, nebo v obchodě. Prodejny jsou na dvou místech v České republice.


Balustrády - zábradlí


Naše balustrády neboli zábradlí jsou vyrobeny ze ztuženého mramoru, celoprobarvené, stálobarevné a mrazuvzdorné. Balustrády si můžete vybrát ve dvou základních barvách (bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru.


Zahradní nábytek


Profesionálně se zabýváme výrobou a prodejem zahradního nábytku. Nabízíme balustrády (zábradlí), sochy, fontány a kašny, sloupy, květinové nádoby, podstavce, lemy k bazénům, zahradní umyvadla, mísy a koše, boží muka atd.


Zahradní sochy


Nabízíme sochy, sochy zvířat, sochy bílé, sochy z pískovce (imitace). Sochy větších i menších rozměrů. Sochy do interieru, sochy do exterieru.


Fontány a kašny


Vyrábíme fontány, kašny, fontány velké, fontány malé, sochy, balustrády, zahradní nábytek, květinové nádoby, sloupy plotové, sloupy 2,5 m, boží muka, zahradní umyvadla... vše dle přání a požadavků zákazníka!


Plotové sloupy


Již od počátku se profesionálně zabýváme výrobou, prodejem a montáží výrobků ze ztuženého mramoru, dle představ a přání zákazníků, z aktuální výrobní nabídky nebo formou zakázkové výroby po celé ČR, Slovenské a Rakouské republice.


Balustrády


Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru. Skládají se ze spodního madla, kuželky a vrchního madla. Balustrády jsou různých typů, výšek a šířek. Dodáváme samotné kuželky zvlášť horní a spodní madla v délce 1m.


Schody z mramoru


Nabízíme exteriérové schody, interiérové schody a schodiště. Schody a schodiště od naší firmy jsou propracované do posledního detailu. Kombinují honosný vzhled s precizním provedením.


Balkonové zábradlí


Ctíme a respektujeme individualitu každého zákazníka. Proto je každé námi vyrobené zábradlí, balkonové zábradlí originálem. individuální přístup a vysoká kvalita služeb od zaměření až po odbornou montáž je naším základním mottem.


Zahradní dekorace


Jsme přímý výrobci, proto prodáváme veškerý sortiment za nejnižší cenu na trhu! Další výhodou naší zakázkové výroby je nastavení rozměrů dle Vašich představ!


Zahradní fontány


Nabízíme masivní kašny i menší fontány. Fontány a kašny jsou vyrobeny ze ztuženého mramoru, mrazuvzdorné. Vyberte si fontánu nebo kašnu v barvě bílé nebo imitaci pískovce.
Hračky.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one